Arhīvs
Maijs, 2021
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Baltic Beach Party desmitgades ĪPAŠIE VIESI 2010
Publicēts 2. jūlijā, 2010.
Komentējot šā gada “ZZ Baltic Beach Party” īpašo viesu sarakstu, rīkotāji uzsver, ka galvenā festivāla filozofija nav mainījusies, jo svarīgākais ir radīt pasauli, kurā ikvienam festivāla apmeklētājam būtu visplašākās iespējas izvēlēties no iespējami vairākiem un dažādākiem mūziķiem, grupām un māksliniekiem. Šogad festivālā Liepājā, lai uzstātos pašā jūras krastā, kā īpašie viesi ierodas visdažādāko tautību mūziķi no deviņām ar pusi valstīm.

Par kārtīgu ziemeļu roku parūpēsies vairākkārtēji Somijas mūzikas balvas ieguvēji, vairāku platīna un zelta disku īpašnieki THE RASMUS. Pilnā sastāvā uz Liepāju pošas arī āfrikāņi no Norvēģijas MADCON, kuru līdz šim spilgtākais un pamanītākais darbs ir megahits Beggin’. Viņu mūzikas stils tiek aprakstīts kā retro-urbānais, kurā saklausāma ietekme no daudziem un dažādiem stiliem. Liepājā šogad uzstāsies arī viens no pasaules TOP DJ, mūziķis un producents no Vācijas ATB. Krievijas rokmūziku šogad uz “ZZ Baltic Beach Party” skatuves pārstāvēs melodiskie rokeri no Maskavas ZVERY, kuri sešas reizes pēc kārtas saņēmuši Krievijas mūzikas televīzijas “Muz-TV” balvu “labākā rokgrupa”. Par iespaidīgu izrādi jubilejas gadā parūpēsies šovgrupa no Rumānijas SISTEM, kuri dzīvajos koncertos uz demonstrē patiešām krāšņu skatuves šovu. Šī ir visā pasaulē unikāla grupa, kas apvieno perkusionistus, kuri spēlē uz metāla bundžām, plastmasas mucām un citiem netradicionāliem mūzikas instrumentiem. Saulaina R`n`B, hip hop, dance un reggae cienītājus iepriecinās grupa no Nigērijas TUKLAN! Kā patīkams pārsteigums festivālā tiek gaidīti SKIP THE USE no Francijas, kuri sola “sprāgstošu punky glam rock mūzikas kokteili”. Deju mūziku festivālā piedāvās arī DJ SASH no Vācijas, kurš pamatoti tiek saukts par leģendu Eiropas deju pasaulē. Šajā gadā viņš atgriezies uz skatuves, lai no jauna pārsteigtu. Garāžroka paraugstundu Liepājā gatavo šobrīd populārākā Igaunijas rokgrupa BEDWETTERS. Nu jau vairs nav svarīgi kuro gadu, bet klāt būs arī par “Baltic Beach Party” vienu no simboliem jau sen kļuvušie vācieši, funrock brigāde AUDIOSMOG, kuri tieši Liepājas pludmalē sniegs savu vienīgo šā gada konci pasaulē. Par vasarīgiem toņiem festivālā šogad parūpēsies deju mūzikas projekts no Lielbritānijas DARIO G.
Visbeidzot! Par godu festivāla jubilejai, ar sensacionālu priekšnesumu, pirmo un vienīgo reizi šajā desmitgadē uzstāsies igauņu kantrī pank grupa REIGANI, kuri patiešām nopietni gatavojas festivālam “ZZ Baltic Beach Party”.

“”ZZ Baltic Beach Party”  ir reiz tā vieta, kur nu jau trīs dienas un trīs naktis veselīgi izdauzīties. Šis ir festivāls, uz kuru braucot vai nākot, mājās tiek atstātas kaklasaites, augstpapēžu kurpes, tituli, amati un pienākumi, lai aiz festivāla durvīm paliktu rūpes, ikdiena un pienākumi. Tieši tādēļ par „Baltic Beach Party” desmitgades grupu aicinājām karstos igauņu puišus jeb grupu REIGANI, ” stāsta festivāla komandas pārstāve Maija Kalniņa.

Kā ierasts, īpašie viesi, lai gan nozīmīga, tomēr būs tikai daļa no tā, kas ir “Baltic Beach Party”. Tāpat kā citus gadus, arī šogad pasaule Liepājas pludmalē piedāvās dažādus citus gan muzikālus, gan citāda satura notikumus. Bez Lielās skatuves, šogad būs jaudīga „Zelta Saulrietu” skatuve, kas šogad vēl skaļāk turpinās „Beach Rock.LV’ tradīcijas, būs arī Meka deju un elektroniskās mūzikas zinātājiem “Beach Dance House”, būs un notiks arī pasākumi pašiem jaunākajiem pludmales ballītes apmeklētājiem, savu kā vienmēr atradīs arī sportisku aktivitāšu piekritēji, dažādu šovu un priekšnesumu cienītāji, ikvienu apmeklētāju gaidīs arī konkursi, atrakcijas un daudz citu pārsteigumu.

Tiekamies BBP no 22. līdz 24. jūlijam!


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: