Arhīvs
Maijs, 2021
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Nokia paziņo par jaudīgu viedtālruņu grupu un Ovi pakalpojumiem konferencē Nokia World
Publicēts 15. septembrī, 2010.
Uzņēmums Nokia ikgadējā konferencē Nokia World paziņoja par jaunu viedtālruņu grupu. Visi šīs grupas produkti ir aprīkoti ar jaunāko Symbian operētājsistēmu, kas ievērojami uzlabo tālruņu lietošanas ātrumu un ērtumu. Jaunajos tālruņos ir integrēti uzlaboti Ovi pakalpojumi un lietojumprogrammas, kas uzskatāmi parāda Nokia redzējumu par mobilo nozari, kurā arvien lielāku lomu ieņem sociāli savienoti, uz atrašanās vietu balstīti tālruņi un to sniegtās lietošanas iespējas. Nokia World norisinās Londonā šī gada 14. un 15 septembrī, pulcējot cilvēkus, kurus interesē mobilitāte.

Būtiskākie pirmajā konferences Nokia World dienā pavēstītie jaunumi un notikumi:

•    jauno Symbian viedtālruņu grupu veido jau iepriekš izziņotais Nokia N8 kopā ar trīs jauniem viedtālruņiem — Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6;
•    jaunākā Symbian operētājsistēmas versija nodrošina vairāk nekā 250 jaunas funkcijas un uzlabojumus, saglabājot jau zināmo tālruņa lietotāju saskarni;
•    konferencē tika prezentēts jaunais Nokia N8, kas ir viedtālrunis izklaidei un ir aprīkots ar pasaules labāko mobilā tālruņa kameru;
•    sākot ar Nokia N8 izlaišanu, Nokia nodrošinās plašākas pakalpojumu iespējas Ovi Veikalā. Lietotājiem tiks piedāvātas atpazīstamākas un unikālākas lietojumprogrammas un spēles, kā arī pārskatāmāks Ovi Veikala saturs.
•    Nokia paziņoja par bezmaksas Ovi Kartes jaunāko beta versiju, kas aprīkota ar jaunām funkcijām gājējiem un braucējiem.

„Šodien mūsu cīņa par līderpozīciju atgūšanu viedtālruņu tirgū jau pāriet augstākā līmenī,” sacīja Niklas Savanders (Niklas Savander), Nokia Markets nodaļas viceprezidents. „Par spīti jaunajai konkurencei Symbian joprojām ir visplašāk lietotā viedtālruņu operētājsistēma pasaulē. Mūsu jaunās viedtālruņu grupas produkti, ko šodien prezentējām, ir aprīkoti ar jaunāko Symbian operētājsistēmu, kas ir pārstrādāta, lai būtu daudz ātrāka, vieglāk lietojama, efektīvāka un attīstītājiem draudzīgāka.” Savanders arī komentēja Nokia cerības attiecībā uz jauno Nokia N8. „Ņemot vērā augsto patērētāju interesi un Nokia vēsturē vēl nebijušu tālruņa iepriekšēju pasūtījumu skaitu tiešsaistē, mēs liekam lielas cerības uz Nokia N8.”

Viedtālrunis ikvienam
Papildu Nokia N8 jaunā Symbian viedtālruņu grupa ietver:

  • Nokia E7 — lielisks biznesa viedtālrunis. Ar integrētu Microsoft Exchange ActiveSync sistēmu Nokia E7 nodrošina tiešu, reāllaika un drošu piekļuvi korporatīvajam e-pastam un citām personīgajām lietojumprogrammām. Nokia E7 ir 4 collu skārienekrāns, kas aprīkots ar Nokia ClearBlack tehnoloģiju labākai redzamībai ārtelpās un pilna tastatūra. Biznesam Nokia E7 ir nevainojama forma un izmērs, kas ļauj viegli strādāt ar dokumentiem, pārskatīt izklājlapas vai lasīt un labot slaidus. Tālrunī ir arī pieejama biznesa klases drošības risinājumu kombinācija. Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena bez nodokļiem ir EUR 495.

  • Nokia C7 — elegants sociālās tīklošanas viedtālrunis. Nokia C7 sākuma ekrānā ir iespēja saņemt jaunumus no tādiem sociālajiem tīkliem kā Facebook un Twitter un skatīt e-pastu Yahoo! vai Gmail kontos. Nokia C7 ir 3,5 collu AMOLED ekrāns. Tā dizainā izmantots nerūsējošais tērauds, stikls un noapaļotas formas. Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena bez nodokļiem ir EUR 335.

  • Nokia C6 – neliels, mūsdienīgs viedtālrunis. Nokia C6 ir 3,2 collu AMOLED ekrāns ar neierobežotām skārienekrāna iespējām, kā arī Nokia ClearBlack tehnoloģija labākai redzamībai ārtelpās. Jaunākais Nokia C6 (C6-01) piedāvā ļoti labas sociālās tīklošanas un tālruņu izklaides iespējas. Tā dizainā ir izmantots nerūsējošais tērauds un stikls. Ar Nokia C6 lietotājs nepārtraukti ir pieslēgts e-pastam un lietotājam ir iespējas lejupielādēt lietojumprogrammas un spēles no Ovi Veikala. Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena bez nodokļiem ir EUR 260.


Viedtālruņiem – Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6 – ir vairākas līdzības. Visu tālruņu pamatā ir Symbian, pasaulē visplašāk lietotās viedtālruņu operētājsistēmas, jaunā versija. Tā piedāvā inovatīvus risinājumus un intuitīvu lietošanu, pateicoties vairākiem uzlabojumiem, no kuriem īpaši gribētos izcelt vairākus sākuma ekrānus, vizuālizēta vairāku funkciju lietošanu vienlaicīgi (visual multitasking) un būtiski samazinātu uzvedņu skaitu. Visi šie tālruņi tajā pašā laikā saglabā jau pazīstamu lietotāja saskarni, kas nozīmē, ka, iegādājoties jaunos Nokia viedtālruņus, lietotājs uzreiz zinās kā tos lietot. Tālruņos būs pieejamas arī bezmaksas Ovi Kartes, piekļuve Ovi Veikalam, ziņapmaiņai, sociālajai tīklošanai un citām iespējām, ko kā standartu piedāvā visi šie viedtālruņi.
Plānots, ka Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6 tirdzniecībā nonāks šī gada beigās.

Saturs ikvienam
Jaunajos viedtālruņos būs pilnībā atjaunotas Ovi Veikala iespējas. Lietotāji ātri varēs piekļūt visbiežāk lietotajām lietojumprogrammām un spēlēm, piemēram, Angry Birds, Need for Speed Shift un Real Golf 2011. Tāpat Ovi Veikalā Nokia turpinās piedāvāt arī ekskluzīvas lietojumprogrammas, piemēram, Audiotube, Tesco un tādas jau iemīļotas lietojumprogrammas kā Fring, Shazam un Asphalt 5.

Tālruņu attīstītājiem vienotā Symbian operētājsistēma kopā ar Qt programmatūras izstrādāšanas vidi nodrošina vieglu viedtālruņu lietojumprogrammu izveidi un plašākas iespējas.

Mobilā pasaule centrēta ap tevi
Nokia viedtālruņos būs pieejama jaunāka Ovi Kartes beta versija, ko var lejupielādēt jau šodien. Jaunākā versija nodrošina jaunas funkcijas un daudz plašāku karšu informāciju. Ar Ovi Kartes beta var pārraudzīt metro, tramvajus un vilcienus 85 pilsētās visā pasaulē, reāllaika satiksmi, drošības brīdinājumus ar ieslēgtu vai izslēgtu navigācijas režīmu. Tāpat var redzēt stāvvietas un degvielas uzpildes stacijas un braukšanas ātruma ierobežojuma brīdinājuma zīmes. Turklāt ir arī uzlabotas meklēšanas iespējas un lietotāji nekavējoties var informēt par savu atrašanās vietu citus, izmantojot īsziņu vai e-pastu, ko nosūta uz citiem ar pārlūkprogrammu aprīkotiem tālruņiem.

Jauns Nokia piederums lietošanai, esot ceļā
Nokia arī prezentēja Nokia Bluetooth stereo austiņas BH-905i, kas piedāvā uzlabotas audio iespējas ar aktīvu trokšņu slāpēšanu un piecu jaunu, unikālu Bluetooth austiņu kolekciju. Jaunās Bluetooth austiņas īpaši veidotas dažādu vajadzību nodrošināšanai, iekļaujot brīvroku daudzfunkcionalitāti un iespēju sarunāties un lietot navigāciju ar balsi, atrodoties automašīnā.

Lūdzu, apmeklējiet www.nokia.com/press, lai iegūtu preses materiālus, fotogrāfijas un informāciju par produktiem. Plašākai informācijai par Nokia World 2010, lūdzu, apmeklējiet: http://events.nokia.com/nokiaworld.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: