Arhīvs
Maijs, 2021
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Samsung prezentē kompakto daudzfunkcionālo lāzerprinteri SCX-3200
Publicēts 14. novembrī, 2010.
Samsung Electronics, otrais lielākais drukas iekārtu tirgotājs pasaulē, laidis klajā savu jaunāko, kompakto daudzfunkcionālo lāzerprinteri SCX-3200. Šis printeris ir piemērots ikvienam lietotājam, kam nepieciešams vienkāršs, ātrs un finansiāli izdevīgs produkts, kas spēj drukāt, kopēt un skenēt, veicot šīs darbības ar nemainīgi augstu kvalitāti. SCX-3200 atbilst visām šīm prasībām, vienlaikus esot kompaktākais savas klases printeris.

SCX-3200 daudzfunkcionālais printeris Latvijas tirgū ir pieejams sākot no vasaras beigām un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 95 Ls.

“Daudzfunkcionālo printeru tirgū pastāv augsta konkurence, un patērētāji aizvien intensīvāk pieprasa ekonomiski izdevīgas funkciju un dizaina kombinācijas,” sacīja Samsung Electronics IT risinājumu biznesa nodaļas vecākais viceprezidents Jonghvans Parks. “Līdz ar SCX-3200 iekārtu, kas izveidota balstoties uz Samsung bagātīgo pieredzi drukas tehnoloģiju jomā, esam radījuši produktu, kas ir vienkāršs, elegants, videi draudzīgs un ļauj saglabāt zemas drukas izmaksas.”

Ar vienu pieskārienu plašajā funkciju pasaulē

Ņemot vērā to, ka visbiežāk lietotājs izmanto printeri vienkārši izpildāmām darbībām, SCX-3200 ir ietverta ērta pieeja visbiežāk izmantojamajām funkcijām tikai ar viena taustiņa nospiedienu.

Samsung Print Screen taustiņš ļauj vienkārši izdrukāt tieši to, kas redzams datora ekrānā.

Savukārt ar Wi-Fi savienojuma atbalstu aprīkotajam modelim ir pieejams taustiņš automātiskai Wi-Fi iestatījumu aktivizēšanai, kas pieslēgšanos bezvadu tīklam padara vēl ātrāku un vienkāršāku. SCX-3200 ir arī Wi-Fi Protected Setup sertifikāts, kas nodrošina drošus bezvadu savienojumus.

Šīs iekārtas ir arī savietojamas ar Samsung AnyWeb Print drukāšanas programmatūru, kas ļauj viegli sagatavot izdrukai saturu no interneta vietnēm. Lietotāji var vienkārši iezīmēt viņus interesējošo saturu un ar programmas palīdzību to ievietot īpašā dokumentā, ko pēc tam var izdrukāt vai saglabāt. AnyWeb Print izmantošana ļauj izvairīties no nelietderīgiem tonera un papīra tēriņiem un nedrukāt visu interneta vietnes lapu, ja nepieciešama tikai konkrēta tās satura daļa.

Stils bez kompromisiem

Visi Samsung produkti ir radīti tā, lai tie būtu gan eleganti, gan arī funkcionāli, un SCX-3200 printeris nav izņēmums. Iekārtas modernās, intuitīvās funkcijas ir iekļautas elegantā un glancētā dizainā ar izteiksmīgi melnu vai krēmpelēku krāsas toni. Līdz ar nelielo izmēru (388 x 234 x 299) un tikai 7,4 kg svaru, šis printeris ir izcili piemērots pat vismazākajai darba vietai mājās vai birojā.

Draudzīgs pret apkārtējo vidi

SCX-3200 daudzfunkcionālais printeris ir aprīkots ar virkni funkciju, kas radītas, lai šī ierīce būtu saudzīga ne tikai pret apkārtējo vidi, bet arī jūsu maku. Ērtā ieslēgšanas/izslēgšanas poga uz iekārtas priekšējā paneļa iedrošina lietotājus printeri izslēgt brīdī, kad tas netiek izmantots, tā vietā, lai to vienkārši atstātu gaidīšanas režīmā. Tas sniedz iespēju izvairīties no lieka enerģijas patēriņa un ļauj ietaupīt naudu.

Savukārt Eco-copy taustiņš ļauj ar vienu pogas spiedienu veikt ekonomiskas izdrukas, izdrukājot divas dokumenta lapas uz vienas papīra lapas. Papildus iespējām samazināt dokumentu drukāšanai patērētās enerģijas apjomu, Eco-copy funkcija samazina arī izlietotā papīra un tonera apjomus, tādējādi samazinot kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī pazeminot ar drukāšanu saistītos izdevumus.

Papildus iepriekšminētajam, šīs iekārtas tiek transportētas ar minimālu iepakojuma apjomu, lai samazinātu ierīces ietekmi uz apkārto vidi.

SCX-3200 galvenie tehniskie parametri:


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: